تبلیغات


تبلیغات

درج آگهی رایگان

سفارش غذا بر اساس سن و چهره سفارش دهنده

ایران آنلاین /به گزارش ایران آنلاین به نقل از گاردین ، به عبارتی سن ، چهره ، جنسیت در منوی غذایی این رستوران نقش اساسی رابرای مشتریان بازی می کند .
با ارائه چنین فناوری بسیاری از مشتریان نگران ورود این رستوران به حریم خصوصی خود هستند . آزمایش انجام شده در نخستین سفارش ها نشان داده که بسیاری از مشتریان از اینگونه سفارش ها ناراضی هستند .
برخی از منتقدان بر این باورند که آیا با چنین شرایطی میزان سفارش " کی اف سی " در چین کاهش می یابد.
سخنگوی " کی اف سی " بیان کرد که ایتم های منو بر اساس سن ، خلق و خو و جنسیت مشتری انتخاب خواهد شد .به طور مثال برای یک مشتری مرد 20 ساله منوی از همبرگر مرغ ترد به همراه بال مرغ سرو خواهد شد اما مشتری زن 50 ساله می تواند منویی شامل فرنی و سویا شیر برای صیحانه دریافت کند . در صوریتکه مشتری از ین منو راضی نباشد می تواند منوی جایگزین دیگر یرا برای خود انتخاب کند .
به عبارتی که گارسون ماشینی به جای گارسون انسانی می تواند سفارش مشتریان را دریافت کند .
با این وجود برخی از مشتریان از این سرئیس دهی راضی نیستند و احساس می کنند اطلاعاتی چون جنسیت ، سن ، خلق و خو می تواند مسائلی بسیار خصوصی باشد و وورد به این حریم خصوصی برایشان ناخوشایند است .

پیشنهاد میشه بخونید : برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «سفارش غذا بر اساس سن و چهره سفارش دهنده» اینجا کلیک کنید.

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت منتشر شده و صرفا در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار