تبلیغات


تبلیغات

درج آگهی رایگان

مبارزه با کالای قاچاق یکی از اولویت های 6 گانه پلیس است

مبارزه با کالای قاچاق یکی از اولویت های 6 گانه پلیس است

رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی کشور گفت: بر اساس سیاست‌های ابلاغی فرماندهی انتظامی، یکی از اولویت‌های 6 گانه پلیس آگاهی در سال جاری تمرکز بر مبارزه و کشف کالاهای قاچاق است.

به گزارش مرور نیوز، سردار محمدرضا مقیمی درباره مبارزه با کالاهای قاچاق اظهار داشت: با توجه به این که مبارزه با قاچاق علی‌الخصوص قاچاق کالا به عنوان یکی از شش اولویت‌ اصلی نیروی انتظامی تعریف شده است فعالیت‌های مناسبی در سال جاری در این زمینه شاهد بوده‌ایم.

وی اضافه کرد: در این راستا و بر اساس آمار موجود،شاهد افزایش رشد 45 درصدی کشفیات نیروی انتظامی در بحث قاچاق کالا در مدت 9 ماه امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته هستیم.

رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی عنوان کرد: اقدامات گسترده پلیس آگاهی در کنار سایر رده‌های تخصصی پلیس باعث شده که شاهد احساس امنیت مطلوبی در سطح کشور باشیم که این وضعیت درباره جرائم جناحی مشهودتر است.

وی ادامه داد: استان بوشهر به دلیل قرار گرفتن در مسیر ترانزیت قاچاق از جایگاه مناسبی در نزد قاچاقچیان برخوردار است که مبارزه با آنها در راس اولویت‌های نیروی انتظامی استان بوشهر قرار دارد.

مقیمی یادآور شد: بر این اساس و با فعالیت‌های شبانه روزی نیروی انتظامی استان بوشهر،شاهد افزایش 140 درصدی ارزش ریالی کشفیات کالاهای قاچاق در نه ماه امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته هستیم که این آمار از میانگین کشوری 45 درصدی نیز بیش از سه برابر است.

وی بیان کرد: استان بوشهر در زمینه کشفیات جرائم خشن مانند قتل و سرقت‌های مسلحانه چندین سال است که مقام اول کشوری در بین رده‌های انتظامی کشور را با 95 درصد کشفیات در دست دارد که در طی 9 ماه امسال نیز شاهد افزایش 10 درصدی آن نسبت به مدت مشابه در سال گذشته هستیم.

پلیس آگاهی نیروی انتظامی با قدردانی از فرماندهی انتظامی استان بوشهر و مجموعه پلیس این استان بیان کرد: عملکرد موفق پلیس آگاهی استان بوشهر در افزایش 99 درصدی کشفیات با پرونده هایی بالای 500 میلیون ریال و 138 درصدی شناسایی و انهدام باندهای بزرگ قاچاق کالا در سال جاری، بخشی از کارکرد موفق این نیرو در استان بوشهر است.

وی عنوان کرد: اشرافیت پلیس آگاهی کشور و استان بوشهر بر فعالیت باندهای سازمان‌یافته قاچاق محرز است به گونه‌ای که فضا برای انجام هر گونه فعالیت برای آنها روز به روز سخت‌تر و محدودتر می‌شود.

پیشنهاد میشه بخونید : برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «مبارزه با کالای قاچاق یکی از اولویت های 6 گانه پلیس است» اینجا کلیک کنید.

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت منتشر شده و صرفا در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار