تبلیغات


تبلیغات

درج آگهی رایگان

ولایتمداری به سبک حاج قاسم

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، «شاید با برکت ترین عمر را آقای هاشمی رفسنجانی داشت و توانست خدمات بزرگی به این مردم و انقلاب اسلامی انجام دهد.مرحوم هاشمی رفسنجانی حقیقتاً مشاوری بسیار امین برای رهبر معظم انقلاب بود. آقای هاشمی هم استکبارستیز و هم صهیونیسم‌ستیز بود.» اینها گوشه ای از توصیفات فرمانده سپاه قدس درباره آیت ا... هاشمی بود.

مواضع سردار سلیمانی در حوزه سیاست داخلی برای عده ای جالب و غیرمنتظره به نظر می رسد.

اگر به طیفی از معتقدان به انقلاب اسلامی بگوییم یک نفر را که درباره ولایتمداری او شک و شبهه ای نیست، نام ببرید، حتما«سردار سلیمانی» یکی از اصلی ترین چهره هایی است که معرفی می کنند.

سردار سلیمانی در اسفند ماه سال گذشته نیز، درست 3روز قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی درباره علی لاریجانی گفت: «همین آقای دکتر لاریجانی یکی از افراد موثر در تحولات منطقه بودند و هستند و از زمانی که در سازمان صدا وسیما بودند تا امروز همیشه از جریان نهضت اسلامی و حرکت های انقلابی در منطقه حمایت کرده اند.ایشان همواره پشتیبان سپاه قدس بوده اند و من همیشه از حمایت فکری و عملی ایشان استفاده کرده ام و برای ایشان آرزوی توفیق بیشتر دارم.»

از این دست مواضع سردار کم ندارد. درباره درستی یا نادرستی این مواضع قضاوتی ندارم اما برخی از مدعیان ولایتمداری که شاخص های غیر اصلی را محک ولایتمداری می دانند در این باره چه نظری دارند؟ چگونه و با چه شاخصی است که عده ای ارادت به آیت ا... هاشمی رفسنجانی یا علی لاریجانی را نشانه فاصله از آرمان های انقلاب اسلامی می دانند؟! چه بسا افرادی آیت ا... هاشمی را دوست داشته باشند، از علی لاریجانی حمایت کنند، اما سرباز مطیع رهبری هم باشند مانند سردار سلیمانی.

خراسان

202

پیشنهاد میشه بخونید : برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «ولایتمداری به سبک حاج قاسم» اینجا کلیک کنید.

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت منتشر شده و صرفا در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار