تبلیغات


تبلیغات

درج آگهی رایگان

فرکی:سختی ها را به جان خریدیم

سرمربی تیم سایپا گفت:امیدوارم مقابل پرسپولیس با تلاش بازیکنان و تغییراتی که به وجود آوردیم نتیجه لازم را بگیریم.

به گزارش کاپ،حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت:قرعه ای که به نام ما در شروع لیگ خورده بود خوب نبود.در 5 هفته اول خوب نتیجه گرفتیم چون در 4 بازی خارج از خانه پذیرای حریفان بودیم.امیدواریم این بار در نیم فصل دوم از شرایط میزبانی استفاده کنیم.امیدوارم مقابل پرسپولیس با تلاش بازیکنان و تغییراتی که به وجود آوردیم نتیجه لازم را بگیریم.

وی ادامه داد:نیم فصلی برای ما وجود نداشت چون یک بازی عقب افتاده داشتیم.سختی ها را به جان خریدیم تا برای بازی پرسپولیس آماده شویم.ما مقابل تیم خوب پرسپولیس قرار می گیریم.هر بار من درباره پرسپولیس صحبت می کنم هجمه هایی را به دنبال دارد.استقلالی ها به من تکه هایی می اندازند.اینجا باید بگویم استقلالی ها هم برای من عزیز هستند.آنها برایم عزیز هستند چون به همان اندازه استقلالی ها هم برای من قابل احترام هستند.همین نقطه نظرات را ما درباره استقلالی ها هم داریم.پرسپولیس به نوعی یک تیم ملی است و این را باید قبول کنیم.کار سختی ما با پرسپولیس در پیش داریم.تیم ملی بعدی ما هم استقلال است.چون کنفرانس بازی پرسپولیس است ما درباره پرسپولیس صحبت می کنیم.جدول نشان می دهد حریف سختی در پیش داریم.برانکو استاد من است و از راهنمایی های او همیشه استفاده می کنم.استاد همیشه استاد است و شاگرد هم همیشه شاگرد است.ممکن است زمانش تغییر کند.امیدوارم امتحانم را مقابل برانکو خوب پس بدهم.برانکو هم همیشه گفته که با هم دوست و رفیق هستیم.امیدوارم فردا تیمی که شایسته برد است به پیروزی برسد.

سرمربی سایپا درباره ارقام قراردادهای بازیکنان در فوتبال ایران خاطرنشان کرد:مبلغ مالی بازیکنان نمی تواند ملاک خوبی باشد که مقایسه کنیم.اتفاقاتی که در فوتبال ما رخ می دهد با همه جای دنیا متفاوت است.ما خودمان هم این روند را داشتیم.مسعود حسن زاده رقم قراردادش از همه بیشتر پول می گرفت اما کارایی لازم را نداشت.ایرادی هم ندارد و او می رود و در تیم دیگری خودش را نشان می دهد.ملاک کیفیت یک بازیکن مبلغ مالی او نیست.مدیریت باشگاه باید حرفه ای تر شود و بازیکنی بیاید که به تیم کمک کند.

وی درباره اینکه آیا با حسن زاده مشکل اخلاقی داشته است گفت:خیر.اصلا اینطور نیست.حسن زاده بازیکن بااخلاقی است.

سرمربی سایپا درباره وضعیت مهدی ترابی و اینکه آیا پرسپولیس به او پیشنهاد داده است یا نه بیان داشت:او قرار بود از پایش گچ بگیرد.از نظر من ترابی تا پایان فصل بازیکن سایپا است.البته من اطلاعی از پیشنهاد پرسپولیس ندارم و باشگاه در این زمینه تصمیم می گیرد.

وی درباره مشکلات گلزنی تیمش گفت:ما خریدهایی داشتیم که برای گلزنی بود.حسن زاده را گرفتیم که این مشکل حل نشد.رضایی هم نتوانست در گلزنی در نیم فصل موفق باشد.خلعتبری را جذب کردیم که در همین راستا در نیم فصل صورت گرفت.هنوز نیازمندیم که در خط حمله یک بازیکن جذب کنیم.سلیمانی را از راه آهن گرفتیم که در راه آهن برای این تیم گل می زده است.جعفری را داریم که زیر 23 سال است و هفته قبل یک گل زد.روی ترابی حساب ویژه باز کرده بودیم.در بازی قبل تیم ما سه گل زدیم که پیام خوبی بود.متاسفانه در دفاع اشتباهاتمان تکرار می شود.تلاش می کنیم که در نیم فصل دوم مشکل دفاعی را برطرف کنیم.

فرکی درباره حضور لک در سایپا بیان داشت:حامد لک را در نیم فصل جذب کردیم.الان شرایطی داریم که به انگیزه و رقابت دروازه بان هایمان نگاه می کنیم.ما سعی می کنیم از بهترین استفاده کنیم.در دروازه جای مانور کم است.به همین دلیل عملکرد دروازه بان ها باعث انتخاب می شود.


همچنین بخوانید

پیشنهاد میشه بخونید : برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «فرکی:سختی ها را به جان خریدیم» اینجا کلیک کنید.

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت منتشر شده و صرفا در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار