تبلیغات


تبلیغات

درج آگهی رایگان

بنیان‌گذاری «استاندارد اویل»

بنیان‌گذاری «استاندارد اویل»

جان راکفلر، تاجر آمریکایی در دهم ژانویه سال 1870 شرکت «استاندارد اویل» را بنیان گذاشت. در همان اوايل تاسيس شــركت استاندارد اويــل، بخــش حمل‌ونقل شــرکت راه‌انــدازي ودر عمل ثابت شــد که کانون و محور موفقيت شــرکت همين اســت. حجــم، كارآيي وقدرت ســازمان راکفلر او را قادر به اخذ تخفيف مناســبي از شركت‌هاي حمل‌ونقل ريلي کرد. توليــد نفت دردهه 1870 افزايش يافته بود و هرچقدر توليدکنندگان درصدد محدود کردن توليد برآمدند، موفق نشــدند. قيمت نفت آن قدر پايين آمـد که نفت خام را به رودخانه‌ها و مزارع سرازير مي کردند.گزينــش نــام «استاندارد» اشــاره ضمني به اين مساله بود كه محصــولات آنها از لحــاظ كيفيت در ســطح استاندارداســت که این امر اطمينان مصرف كننــده را جلــب می‌‌کــرد. راکفلر يک چهارم ســهام شــرکت را کــه درآن زمان 1/ 0 صنعــت پالایش آمريکا را در دست داشت، به خود اختصاص داد.

پیشنهاد میشه بخونید : برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «بنیان‌گذاری «استاندارد اویل»» اینجا کلیک کنید.

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت منتشر شده و صرفا در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار