تبلیغات


تبلیغات

درج آگهی رایگان

ترامپ در اولین نشست خبری:روسیه عامل حملات سایبری هنگام انتخابات امریکاست

ایران آنلاین /مهمترین بخش های نشست خبری ترامپ به این شرح است:

- ما از کامپیوترهای خود دفاع خواهیم کرد. کامپیوترهای حزب دموکرات سیستم دفاعی مناسبی نداشتند

- اگر پوتین ترامپ را دوست دارد باید به عنوان مزیت شناخته شود.

- امیدوارم بتوانم رابطه خوبی با پوتین داشته باشم

- روسیه عامل حملات سایبری هنگام انتخابات امریکاست

-  من در خارج از کشور همیشه زیر نورافکن هستم ولی مواظبم

-  همه جا دوربین وجود دارد نه فقط در روسیه در همه جا وجود دارد

- ترامپ: ‎این باعث خجالت و شرمساری است که بگوییم روسیه در انتخابات دخالت کرده است. این اخبار دروغ از سوی دشمنان ما و افراد بیمار منتشر می‌شوند.

- ترامپ در واکنش به این خبر که روسیه از او اطلاعات "افتضاح آمیز" دارد:  من سال ها قبل برای برگزاری مسابقه "ملکه زیبایی" به روسیه رفت بودم و مراقب بودم که سوژه دست سرویس های خارجی ندهم و همراهانم نیز توصیه می کردم مراقب باشند.

- ترامپ در برابر اتهام سَر و سِر داشتن با روس ها: من با روس ها قراردادی ندارم. من ترامپ هستم و می توانم هم شرکت هایم را اداره کنم و هم آمریکا را اما نمی خواهم این دو کار را با هم انجام بدهم،  همان طور که اخیراً  یک پیشنهاد تجاری دو میلیارد دلاری در دبی به من پیشنهاد شد که قبول نکردم .

پیشنهاد میشه بخونید : برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «ترامپ در اولین نشست خبری:روسیه عامل حملات سایبری هنگام انتخابات امریکاست» اینجا کلیک کنید.

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت منتشر شده و صرفا در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار