تبلیغات


تبلیغات

درج آگهی رایگان

محمودی مدیرکل محیط زیست استان مرکزی شد +سوابق

سعید محمودی باحکم رئیس سازمان محیط زیست کشور به عنوان مدیرکل محیط زیست استان مرکزی شد.

به گزارش مشرق، پس از انتصاب حسینعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل سابق محیط زیست استان مرکزی به عنوان مدیرکل این سازمان در استان مازندران، سعید محمودی در مراسمی که دقایقی پیش در این اداره کل برگزار پردید، به عنوان مدیرکل محیط زیست استان مرکزی معارفه و از خدمات ابراهیمی‌کارنامی تجلیل شد.

سعید محمودی در شهریور سال 93 به عنوان مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان انتخاب گردید که امروز باحضور معاون سازمان محیط زیست کشور به عنوان مدیرکل محیط زیست استان مرکزی معرفی و منصوب شد.

محمودی دارای مدرک دکترای تخصصی تغییرات اقلیمی و متولد استان لرستان است و کار در محیط زیست را از این استان آغاز کرد.

محمودی مدیرکل محیط زیست استان مرکزی شد +سوابق 

جلوگیری از تخریب و تعرض به منطقه اشترانکوه و دریاچه گهر، تعطیلی کارخانه فارسیت دورود که به علت استفاده از آزبست سبب شیوع بیماری و نارضایتی بسیاری از شهروندان شده بود و همچنین پافشاری برای نصب الکتروفیلتر واحد3 کارخانه سیمان دورود از اقدامات شاخص وی در زمان خدمت در این استان به شمار می‌روند.

انتصاب او به عنوان مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان در حالیکه این استان با چالش های محیط زیستی دست و پنجه نرم می کرد در ابتدا با نقدهایی همراه بود.

تهیه طرح جامع مدیریت تالاب های بین‌المللی هامون، تهیه طرح مکانیزم وقوع گرد و غبار درسیستان و‌ کنترل آن و همچنین تلاش موفقیت‌آمیز برای ثبت جهانی تالاب هامون به عنوان ذخیره‌گاه زیست‌کره در فهرست یونسکو از اقدامات محمودی در استان سیستان بلوچستان بوده است.

محیط زیست استان مرکزی در چندسال اخیر به خاطر مسئله  آلودگی هوا، چالش های مربوط به تالاب میقان و همچنین محیط طبیعی غنی مورد توجه علاقمندان به این حوزه واقع شده است و این موارد آزمون‌های جدی برای این مدیرکل جدید محیط زیست استان مرکزی است.

پیشنهاد میشه بخونید : برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «محمودی مدیرکل محیط زیست استان مرکزی شد +سوابق» اینجا کلیک کنید.

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت منتشر شده و صرفا در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار