تبلیغات


تبلیغات

درج آگهی رایگان

محمودزاده: پرسپولیس هیچ مدرکی برای ثبت قرارداد رفیعی و نریمان جهان ارائه نکرده است

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام کرده تا ساعت 20 امشب پرسپولیس هیچ مدرکی برای ثبت قرارداد بازیکنان جدیدش به ما ارائه نکرده است.

طرفداری- فریبرز محمودزاده، در مورد اینکه قراردادهای سامان نریمان‌ جهان و سروش رفیعی دو بازیکن جدید پرسپولیس در سازمان لیگ ثبت شده است یا نه؟، گفت:

با توجه به زمان نقل و انتقالات نیم‌ فصل من و همکارانم تا دیروقت در سازمان لیگ حضور داریم تا نهایت همکاری را با باشگاه‌ های  لیگ برتر، دسته یک و دسته دوم انجام بدهیم و باشگاه‌ ها بتوانند ثبت قرارداد بازیکنان جدیدشان را انجام بدهند.

به گزارش فارس، وی افزود:

امروز چهارشنبه هم تا ساعت 20 من و همکارانم در سازمان لیگ حضور داشتیم، اما تا این لحظه باشگاه پرسپولیس هیچ مدرکی برای ثبت قرارداد این دو بازیکنی که نام بردیم به ما ارائه نکرده است تا قراردادشان را ثبت کنیم.

پیشنهاد میشه بخونید : برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «محمودزاده: پرسپولیس هیچ مدرکی برای ثبت قرارداد رفیعی و نریمان جهان ارائه نکرده است» اینجا کلیک کنید.

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت منتشر شده و صرفا در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار