تبلیغات


تبلیغات

درج آگهی رایگان

فرمانده ارشد سپاه: آمریکایی‌ها توسط بوشهری‌ها در آبهای خلیج فارس تحقیر شدند

منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در طول سواحل خلیج فارس و جزایر مستقر است و همواره در دفاع از مرزهای دریایی فعالیت می‌کند.

 فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: هیمنه سلطه‌گران بارها توسط رئیسعلی دلواری و شهدای خلیج فارس در خلیج فارس شکسته شد و یکبار دیگر در ۲۲ دی‌ماه سال قبل آمریکایی‌ها توسط بوشهری‌ها تحقیر شدند.

به گزارش  تسنیم، سردار علی رزمجو پیش از ظهر امروز در آئین تجلیل از حماسه آفرینان دستگیری تفنگداران متجاوز آمریکایی در آبهای خلیج فارس در بوشهر با بیان اینکه حماسه 22 دی در دی ماه سال قبل توسط دریادلان نیروی دریایی سپاه خلق شد اظهار داشت: در 22 دی سال قبل 10 تفنگدار متجاوز آمریکایی در اطراف جزیره فارسی توسط دریادلان منطقه دوم نیروی دریایی دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه  از توانمندی بالایی در دفاع از آبراه استراتژیک خلیج فارس برخوردار است تصریح کرد: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در طول سواحل خلیج فارس و جزایر مستقر است و همواره در دفاع از مرزهای دریایی فعالیت می‌کند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه حماسه 22 دی ماه در شرائط خاصی خلق شد گفت: در شرائطی که قدرت‌های جهانی یعنی آمریکا و فرانسه در جغرافیای استان بوشهر در جزیره فارسی  با ناورهای هواپیمابر حضور یافته بودند این حماسه بزرگ خلق شد.

رزمجو با بیان اینکه حماسه 22 دی ماه کار خدا بود گفت: خدا حلقه‌های زنجیر به هم پیوست و حماسه 22 دی ماه که اراده و معیشت الهی بود خلق شد.

وی با بیان اینکه برای چندمین بار هیمنه آمریکایی‌ها در استان بوشهر شکسته شد افزود: هیمنه سلطه‌گران بارها توسط رئیسعلی دلواری و شهدای خلیج فارس در خلیج فارس شکسته شد و یکبار دیگر در 22 دی‌ماه سال قبل آمریکایی‌ها توسط بوشهری‌ها تحقیر شدند.

پیشنهاد میشه بخونید : برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «فرمانده ارشد سپاه: آمریکایی‌ها توسط بوشهری‌ها در آبهای خلیج فارس تحقیر شدند» اینجا کلیک کنید.

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت منتشر شده و صرفا در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار