تبلیغات


تبلیغات

درج آگهی رایگان

علاقمندی نیوزیلندی‌ها برای تولید انرژی درایران

دوشنبه 95/9/29، تهران، (اخبار رسمی): بخش ژئوترمال نیوزیلند به دنبال سفر هیات تجاری بخش خصوصی این کشور به همراه مقامات دولتی آن به ایران، نسبت به توسعه فعالیت های ژئوترمال در ایران ابراز علاقمندی کرده است.

علاقمندی نیوزیلندی‌ها برای تولید انرژی درایران علاقمندی نیوزیلندی‌ها برای تولید انرژی درایران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی ایران، بخش ژئوترمال نیوزیلند به دنبال سفر هئیت تجاری بخش خصوصی این کشور به همراه مقامات دولتی این کشور به ایران، نسبت به توسعه فعالیت های ژئوترمال در ایران ابراز علاقمندی کرده است.
 بخش ژئوترمال نیوزیلند به فعالان انرژی های تجدیدپذیر کشورهای دیگر پیوسته که به دنبال فرصتی جهت حضور در پروژه های توسعه انرژی ژئوترمال در ایران هستند.
 مسئولان شرکت ژئوترمال نیوزیلند، اخیرا با سفر به ایران با شرکای ایرانی دیدار کرده و زمینه های همکاری در در بخش پروژه های تولید انرژی ژئوترمال در این کشور را بررسی کرده اند.
 مایک آلن، مدیر اجرایی شرکت ژئوترمال نیوزیلند که در این سفر حضور داشته و اطلاعاتی را در مورد فرصت های ژئوترامل و انرژی های نو در ایران به دست آورده است. وی در این باره گفت: « نیوزیلند ض5 سال پیش در پروژه های اولیه توسعه انرژی ژئوترمال در منطقه سبلان ایران مشارکت داشت... اکنون ما به دنبال این هستیم ببینیم که چه فرصت های بیشتری در دسترس ما قرار دارند.»
 آلن افزود: «ایران از پتانسیل ژئوترمال خوبی برخوردار است. دولت در حال تشویق بخش خصوصی به فعالیت است. ما علاقمند به همکاری فنی و نه سرمایه گذاری در این فعالیت ها هستیم.» در بررسی های انجام شده در سال 1998 در کوه ها سبلان ایران چند منطقه با مقاومت پایین در اطراف مجموعه های آتشفشانی شناسایی شده که ارزش تحقیقات بیشتر از طریق حفاری های عمیق را دارند

### پایان خبر رسمی

پیشنهاد میشه بخونید : برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «علاقمندی نیوزیلندی‌ها برای تولید انرژی درایران» اینجا کلیک کنید.

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت منتشر شده و صرفا در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار